XXII Tyskie Dni Suzuki – zmiana formuły

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele, Skrzypkowie !

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że z powodu małej liczby zgłoszeń jesteśmy zmuszeni odwołać Tyskie Dni Suzuki w formie, w jakiej odbywały się do tej pory.

Mimo wszystko nie chcemy zmarnować szansy i okazji, że nasi wykładowcy przyjadą tak, czy inaczej. Będą egzaminować nauczycieli, którzy pod moim okiem odbywają kurs I i III stopnia. Mogą zatem przeprowadzić lekcje indywidualne ze zgłoszonymi dziećmi. Również ci niezgłoszeni mają możliwość przyjechać na taką specjalną lekcję (lub dwie, trzy). Zapraszamy również nauczycieli, którzy chcą obserwować lekcje indywidualne. Nauczyciele także mogą spotkać się oko w oko z wykładowcami:)
Zatem nasi wykładowcy (Sarah Nolan z Anglii oraz Jan Matthiesen z Danii oraz ja – Elżbieta Węgrzyn) będą do dyspozycji w następujących dniach i godzinach:

Piątek, 15 lutego w godzinach 15 – 20
Sobota 16 lutego w godzinach 8 – 13
Niedziela 17 lutego w godzinach 10 – 14.

 

Oczywiście w przypadku całkowitej rezygnacji z zajęć zwrócimy całą opłatę, którą wpłacili Państwo na nasze konto. Jeśli jednak zechcą Państwo przyjechać i skorzystać z lekcji, prosimy określić który dzień Państwu pasuje. Dokładną godzinę zajęć podamy, gdy ostatecznie poznamy Państwa preferencje co do dnia, długości i ilości lekcji.

Zajęcia odbędą się w naszej Szkole (Szkoła Suzuki, Tychy, ul. Borowa 138).
Koszt lekcji indywidualnej (45min) – 80 złotych
Koszt lekcji indywidualnej (25 minut) – 60 złotych
Koszt lekcji indywidualnej (15 minut) – 40 złotych

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą mailową na adres : szkolasuzuki@gmail.com

Zajęcia odbędą się w Szkole Suzuki, ul. Borowa 138 w Tychach.
Zapraszamy na herbatę, kawę i coś słodkiego (obiady zapewniają sobie Państwo we własnym zakresie).

Zakup książek, nut, pomocy naukowych jest możliwa na miejscu.

Wiem, że sytuacja jest dość wyjątkowa. Może pojawić się wiele pytań. Mamy ferie, telefony nie są na lekcjach, więc zapraszamy z pytaniami pod numery: 501214400 oraz 327802000

Będzie inaczej, niż do tej pory, co nie znaczy, że gorzej:) Myślę, że lekcje indywidualne są cennym doświadczeniem, a skądinąd mamy zapytania od Państwa o możliwość kontaktu z naszymi wykładowcami, stąd nasza propozycja zastąpienia dotychczasowych warsztatów zajęciami indywidualnymi.

Zapraszamy i prosimy o szybki kontakt.

Elżbieta Węgrzyn
Szkoła Suzuki

Inne wpisy: