Koncert uczniów Szkoły z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca

Z okazji zbliżających się bardzo ważnych dla wszystkich świąt: Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca, postanowiliśmy zorganizować koncert, podczas którego wszyscy wszystkim będą sobie mogli złożyć życzenia:) Koncert odbędzie się 3 czerwca (wtorek), w ramach obu lekcji grupowych. Rozpoczynamy o godzinie 17:30. Na koncert zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej Szkoły wraz z rodzicami!

Jak zawsze prosimy, aby Państwo zgłosili udział swojego dziecka i swój w tym Koncercie  w sekretariacie Szkoły. Prosimy również poinformować nas o utworze, który został wybrany do wykonania.

W związku z tym, że będziemy świętować nie tylko Dzień Dziecka ale i Dzień Matki i Ojca zachęcamy, aby rodzice zrobili prezent swoim dzieciom i…. również wykonali dla nich jakiś utwór:) Rodziców również obowiązuje zgłoszenie swojego występu w sekretariacie Szkoły! Rozumiemy, że nie wszyscy Rodzice są gotowi do występu… może za rok;) a zatem występ Rodziców nie jest warunkiem udziału w koncercie:)

Tradycyjnie już zachęcamy do włączenia się do zrzutki na stół poczęstunkowy – można pochwalić się własnymi wypiekami albo przynieść inne przekąski :)

Do zobaczenia na Koncercie!