Koncerty styczniowe

Zapraszamy do czynnego udziału w Koncertach styczniowych. Poniżej lista wszystkich nadchodzących koncertów.

6 stycznia (poniedziałek) 2014 roku około godziny 17.30 uczniowie Szkoły wystąpią jako Gość Specjalny specjalnego Koncertu Kolędowego podczas XXIII Tyskich Wieczorów Kolędowych. Koncert odbędzie się w Kościele p.w. Świętej Rodziny (Tychy, ul. Elfów 29). I znów podobny scenariusz: o godzinie 16.00 jest Msza święta, tuż przed 17.00 zaprezentuje się zdobywca nagrody Grand Prix z ubiegłego roku – Chór Akademii Techniczno–Humanistycznej w Bielsku–Białej, a  po występie Chóru (ok. 17.30) zagrają nasi uczniowie.

Zbiórka o godzinie 16.30 w Kościele. Repertuar kolędowy.

12 stycznia (niedziela) 2014 roku w Kościele pw. Św. Jadwigi w Tychach (ul. Żwakowska 65). Koncert rozpocznie się około godziny 12.00 (zaraz po Mszy Świętej o godzinie 11.00). Koncert ten jest otwarty dla wszystkich mieszkańców i gości więc bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego kolędowania razem ze swoimi rodzinami. Proboszczowi tej Parafii księdzu Stefanowi Nowokowi zależy również, abyśmy zagrali kolędę podczas Komunii.

Zbiórka o godz. 11.00 w salce obok Kościoła. Repertuar kolędowy.
12 stycznia 2014 roku, nasi uczniowie będą mieli szansę przyłączyć się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak w roku ubiegłym zagramy koncert podczas finału WOŚPu, tym razem w Tychach, w znanej nam dobrze Budowlance (ul. Edukacji 11). Nasz koncert rozpocznie się około godziny 15.30. Zbiórka o godz. 15.00. Repertuar kolędowy.

Serdecznie zapraszamy!