KONKURS PLASTYCZNY DLA UCZESTNIKÓW X TDS

„Moje najmilsze wspomnienie z X Tyskich Dni Suzuki”.

 

Wspominając ostatnie, jubileuszowe dni wspólnego muzykowania – X TDSy –  mamy dla Państwa, a właściwie dla uczestników warsztatów, bardzo interesującą propozycję:)

 

Przekonaliśmy się już niejednokrotnie podczas Tyskich Dni Suzuki, iż Państwa pociechy mają ogromny talent nie tylko muzyczny, ale także plastyczny. W związku z tym postanowiliśmy zorganizować konkurs plastyczny dla wszystkich uczestników warsztatów: dużych i małych, czynnych czy biernych :)

 

Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć obraz (dowolną metodą plastyczną, np.: kredkami, farbami, pastelami itp.), którego tytuł brzmi „Moje najmilsze wspomnienie z X Tyskich Dni Suzuki”.  Więcej informacji oraz szczegóły i zasady uczestnictwa są dostępne w Regulaminie.

 

Zdradzimy po cichu, że nagrody w konkursie to wyjątkowe prezenty od firmy Koh i Noor, sponsora X Tyskich Dni Suzuki –  http://www.koh-i-noor.pl  :)

 

Aktualności dotyczące konkursu oraz inne cenne informacje dostępne są na naszym oficjalnym profilu na Facebook’u: „Szkoła Suzuki w Tychach”.

 

Również głosowanie na najlepszą pracę odbędzie się poprzez Facebook’a – musimy podążać z duchem czasu :)

 

A zatem do dzieła!!

 

Zapraszamy do udziału w konkursie i czekamy na Państwa na Facebook’u, a dokładnie tutaj:  http://www.facebook.com/pages/Szkoła-Suzuki-Tychy/100676950024528   :)

 

REGULAMIN

Inne wpisy: