Nowy Rok Szkolny 2013/2014

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Mamy nadzieje, że po wakacyjnych wojażach wróciliście zadowoleni, wypoczęci i naładowani pozytywną energią, by wspólnie rozpocząć nowy Rok Szkolny.

Zajęcia w pierwszym tygodniu odbywać się będą według starego planu (z ubiegłego roku szkolnego), z wyjątkiem osób, które przed wakacjami ustaliły swoją godzinę lekcji.

O wszelkich zmianach prosimy informować osobiście lub telefonicznie w sekretariacie Szkoły.

W pierwszym tygodniu września sekretariat będzie czynny codziennie w godzinach 15.00 – 20.30.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z harmonogramem lekcji grupowych (w zakładce: UCZNIOWIE -> LEKCJE GRUPOWE kalendarz). Prosimy o zwrócenie uwagi na przydział dzieci do grup, ponieważ zaszły tam niewielkie zmiany.

Mamy nadzieję, że nowy rok Szkolny przywitamy w tym samym gronie :)

Do zobaczenia!