Rodzinny Konkurs Kolędowy

Drodzy Rodzice oraz Uczniowie!Z wielką przyjemnością ogłaszamy, drugi już w tym roku, konkurs – tym razem o tematyce kolędowej. Serdecznie zapraszamy do udziału nie tylko uczniów, ale całe rodziny, ponieważ to właśnie Rodzinny Konkurs Kolędowy!

Konkurs polega na ułożeniu tekstu nowej kolędy i/lub muzyki do nowej kolędy lub pastorałki. Zamysł jest taki, aby powstały zupełnie nowe kolędy i pastorałki stworzone przez uczniów Szkoły Suzuki w Tychach oraz ich rodziny. Nie trzeba tworzyć zarówno tekstu jak i muzyki – nauczyciele Szkoły zajmą się dopasowaniem melodii do tekstu lub odwrotnie :)

Zwycięskie prace będą wykonywane na koncertach z zaznaczeniem autorów i kompozytorów. Przewidujemy również upominki dla autorów zwycięskich prac! Kto wie, może wyrośnie wśród naszych Uczniów przyszły kompozytor lub poeta? :)

Szczegółowe informacje dotyczące formy pracy oraz sposobu dostarczenia ich do Szkoły a także – co bardzo ważne, oświadczenie, które trzeba wypełnić biorąc udział w konkursie, dostępne są w Regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Nauczyciele Szkoły Suzuki w Tychach