„X Tyskie Dni Suzuki 20 – 24 luty 2013 – Jubileusz 10-lecia Szkoły Suzuki w Tychach

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i nasi Suzukowi Przyjaciele!

W dniach 20-24 lutego 2013 roku Szkoła Suzuki w Tychach będzie hucznie obchodzić swoje 10-lecie. Zapraszamy zatem wszystkich, którzy towarzyszyli nam w tej drodze, aby razem z nami świętowali nasz Jubileusz. X Tyskie Dni Suzuki poprzedzi Wielki Koncert Jubileuszowy, który odbędzie się 20 lutego o godz. 17.00 w Teatrze Małym w Tychach. Wystąpią na nim absolwenci Szkoły, zaproszeni Nauczyciele, Rodzice oraz zgłoszeni uczestnicy (dla wszystkich uczestników tego dnia przewidziany jest formularz J).

Przewidzieliśmy także występ gwiazdy wieczoru:) Naszą ideą jest, aby rozpocząć obchody właśnie tym Koncertem, po czym od 21-go lutego rozpoczynamy nasze tradycyjne warsztaty skrzypcowe i wiolonczelowe.

Wiadomoœść z ostatniej chwili:
W ostatnich dniach, podczas narodowych duńskich warsztatów, udało się nam skompletować całą kadrę – niezwykłą i zachwycającą:

Wiolonczela:

Annette Costanzi – Anglia

Skrzypce:

Helen Brunner – Anglia
Koen Rens – Belgia
Claus Kanneworff.  z Danii
Roberto Sarno – Dania

Formularz J – Jubileusz 20 lutego
Formularz D – zgłoszenie ucznia na koncert solowy (wypełnia nauczyciel prowadzący)
Formularz C – nauczyciel obserwator
Formularz B – uczestnik bierny – rodzeństwo; udział w zajęciach dodatkowych
Formularz A – uczestnik czynny – skrzypek lub wiolonczelista

Application forms in English

Form J – Concert player
Form D – Solo audition
Form C – Teacher, Observers
Form B – non Player
Form A – Player

Oprócz wyżej wymienionych nauczycieli zaproszenie przyjęli:

Piotr Grzesiak – taniec
Monika Grabowska-Pniak – plastyka (www.glasstudio.pl)
Anna Widzyk.- fizjoterapeutka- zajęcia ruchowe

Miejsce

Jak co roku od kilku lat gości nas Zespół Szkół nr 5, zwana „Budowlanką”. Adres pozostaje niezmieniony: ul. Edukacji 11 w Tychach.

Catering

W tym roku postanowiliśmy nawiązać współpracę w zakresie cateringu z jedną z najsłynniejszych tyskich restauracji – Joker. Będzie smacznie, ciepło i dużo:)

Noclegi

Jak zwykle proponujemy noclegi w tyskich hotelach i pensjonatach, oraz w miejscach oferujących pokoje gościnne. Proponujemy następujące miejsca:

Pokoje Gościnne nad Jeziorem
Jaśminowy Dom – pokoje gościnne –
Retro – Pensjonat –
Hotel Corona
Hotel Flora
Mieszkanie prywatne do wynajęcia – 2 pokoje –
Restauracja i Pokoje „Pod Sikorką” (w Kobiórze – 13 km od Budowlanki)
Stara Szkoła Pokoje Gościnne – na wschodnich obrzeżach Tychów –
Enklawa
Hotel Daria
Zajazd pod Kasztanami i Okrąglak
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – pokoje gościnne na Basenie Miejskim.

Serdecznie zapraszam
Elżbieta Węgrzyn