Znalezione w sieci

———————————————————————————————————————–

Czy można być aktywnie zawodowym artystą – aktorem i jednocześnie prowadzić intensywne życie rodzinne? Czy można to jeszcze połączyć ze świadomym wychowywanie dzieci, także w aspekcie edukacji muzycznej? O tym wszystkim pisze Piotr Bajtlik – aktor, ale przede wszystkim Tata. Suzukowy Tata :)

Jubileusz niezwykłej szkoły muzycznej - Radio EXPRESS 92

W-Tychach-najmlodsi-skrzypkowie-cwiczyli-metoda-Suzuki-Dziennik-Zachodni

Maja-po-kilka-lat-ale-talentu-muzycznego-im-nie-brakuje-TVS

Dziennik-Polski-Skrzypek-w-przedszkolu

Olkusz_maly

———————————————————————————————————————–

Szkoła YAMAHA w Katowicach (czerwiec- 2007)
Koncert końcoworoczny w Akademii Muzycznej w Katowicach.

YAMAHA SZKOŁA MUZYCZNA

———————————————————————————————————————–

RMF Classic-luty 2007 (Warsztaty w Częstochowie)

RMF Classic1

———————————————————————————————————————–

RMF Classic- styczeń 2007 (Doroczny koncert Dzieci Suzuki w Teatrze Małym w Tychach)

RMF Classic

———————————————————————————————————————–

Dziennik Zachodni 07.03.2007(Warsztaty w Częstochowie)

NaszeMiasto_pl_Częstochowa_Kultura_wiadomości kulturalne z Częstochowy, wieści z częstochowskiego świata kultury

———————————————————————————————————————–

Dziennik Zachodni 07.01.2005 (Wizyta reportera w szkole)

Smyki ze smyczkami - Tychy

BZWBK Press Foto 2007

To już trzecia edycja ogólnopolskiego konkursu skierowanego do fotografów prasowych, którego patronem medialnym jest „Rzeczpospolita”, a partnerem Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża. Organizatorem konkursu jest Bank Zachodni WBK.

Głównym celem konkursu jest prezentacja najlepszej polskiej fotografii prasowej, która dokumentuje ważne problemy i wydarzenia społeczne tak w Polsce, jak i na świecie; pokazuje wszelkie aspekty życia społecznego – ciekawych ludzi, inicjatywy i wydarzenia.

Konkurs jest też swoistą promocją idei humanitaryzmu oraz działań mających na celu wsparcie najuboższych grup społecznych. Celom tym służą specjalne nagrody przyznawane przez organizatorów i patronów konkursu.

Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęła rekordowa liczba 5 112 zdjęć 272 autorów w sześciu kategoriach: Cywilizacja, Portrety, Społeczeństwo, Sport, Wydarzenia oraz Przyroda i Środowisko Naturalne.

bzwbk07_adamlach

Kategoria Cywilizacja – zdjęcie pojedyncze

I miejsce- Adam Lach

Adam Lach, freelancer za zdjęcie z III Międzynarodowych Warsztatów Skrzypcowych Besia 2006, gdzie dzieci uczą się gry na skrzypcach metodą Shinichi Suzuki.

Konkurs Fotografii Prasowej

Jednocześnie informujemy, że fotoreportaż z Bęsi zdobył drugą nagrodę w Konkursie Fotografii Prasowej 2007 w kategorii Kultura i Sztuka. Konkurs jest skierowany do profesjonalnych fotografów, zrzeszonych w agencjach fotograficznych, redakcjach gazet codziennych, magazynach, a także freelancerów. Nad jego wysokim poziomem edytorskim czuwa profesjonalne jury. Wzorowany na World Press Photo ma podobne założenia – promowanie fotografii prasowej jako sposobu postrzegania i obrazowania ludzi oraz wydarzeń, a także dokumentowania otaczającej nas rzeczywistości.

Jury za najbardziej zaskakującą kategorię uznało Kulturę i Sztukę. Fotoreporterzy, którzy się do tego przyczynili to: Adam Pańczuk („Aktorzy amatorzy”), Adam Lach („Metoda Suzuki”) i Rafał Milach („Wunderland”).Przyznano także dwie nagrody specjalne dla Anny Bedyńskiej za cykl zdjęć „Kobieta z węgla” oraz Michałowi Szladze za fotoreportaż „Prałat Jankowski królem Polski”.

17KFP_07_KS_2_Adam_Lach_004