Zagramy dla Ciebie!

mam talentSzkoła Suzuki w Tychach, jest Szkołą z najdłuższą tradycją
w Polsce, uczącą gry na instrumentach Metodą Suzuki.

Wychowankowie Szkoły (dzieci już od 3-go roku życia!)
z powodzeniem koncertują w różnych miejscach Europy, biorą udział w warsztatach muzycznych w kraju i za granicą. Występy naszych uczniów regularnie pokazuje Telewizja Katowice i Silesia. Zostali również zaproszeni do zaprezentowania swoich umiejętności m.in. w programie TVN Mam Talent, Dzień Dobry TVN.

Możemy zagrać również dla Ciebie :)

Z przyjemnością zagramy Koncert, którego repertuar dostosujemy do wskazanych potrzeb i okazji. Może to być zarówno spotkanie biznesowe, jubileuszowe, wigilijne, karnawałowe czy też inne okazjonalne wydarzenie.

Oferujemy Państwu:

• Koncert grupy dzieci (w wieku od 3-go roku życia) grających na skrzypcach, altówce, gitarze oraz pianinie
  • Koncert zespołu kameralnego (duet, trio, kwartet, kwintet)
  • Występy solowe dzieci i młodzieży
  • Koncert nauczycieli – dyplomowanej kadry Szkoły Suzuki w Tychach

Zapraszamy do współpracy ośrodki kultury i promocji w kraju oraz za granicą, jak również firmy i osoby prywatne. W naszej ofercie znajdują się również programy edukacyjne – żywe lekcje muzyki – dla uczniów w wieku przedszkolnym i szkolnym.

W oparciu o nasz repertuar oraz Państwa sugestie jesteśmy w stanie stworzyć dowolny program artystyczny, który uświetni wydarzenie każdego formatu.

Zapraszamy do współpracy!