Żeberko – gąbka

SzkołaSuzuki_Gąbki 4Oto „gąbka” która z powodzeniem zastępuje drogie i często niewygodne żeberka. Często zdarza się, że tradycyjne żeberka nie spełniają naszych oczekiwań, są zbyt wysokie i ich używanie prowadzi w konsekwencji do wad postawy. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku młodych adeptów sztuki skrzypcowej, czy altówkowej. Nie pozwólmy, aby nabierali złych nawyków!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy szukają wygodnego posadowienia instrumentu i ciągle nie są usatysfakcjonowani dotychczasowymi próbami i rozwiązaniami.

Decyzja o wyborze gąbki nie powinna być podyktowana rozmiarem instrumentu – przecież większe skrzypce są też odrobinę wyższe – a w związku z tym niekoniecznie będziemy potrzebować do nich większej gąbki. Może się okazać, ze ta odrobinę spłaszczona, już lekko używana będzie w sam raz:) Największe znaczenie ma tu wysokość szyi.

SzkołaSuzuki_Gąbka 1Zalety:

  • miękka i znakomicie dopasowująca się do instrumentu i kształtu ramienia grającego,
  • zapobiega zsuwaniu się skrzypiec,
  • niezastąpiona w przypadku trudności w dopasowaniu żeberka z uwagi na nietypową budowę ciała (spadziste ramiona lub krótka szyja),
  • dziesięciokrotnie (!!!) tańsza od najtańszego żeberka.

Szczególnie polecamy gąbki mniejsze, które są znakomitą alternatywą dla zbyt wysokich żeberek, a często jedynym rozwiązaniem problemów „żeberkowych” o podłożu finansowym:))

Na stronie naszego sklepu internetowego, w dziale „żeberko-gąbka” można obejrzeć zdjęcia kilkudziesięciu z nich.

Przykłady umocowania gąbki:

OSTRZEŻENIE !! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik zawartych w niniejszej prezentacji bez zgody autora zabronione. Naruszenie praw autorskich będzie skutkowało odpowiedzialnością karną określoną w przepisach prawa, w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, przepisach prawa prasowego oraz przepisach kodeksu cywilnego.